| ||||
Vandens paruošimo įranga
 
Cheminiai reagentai
Cheminiai reagentai šaldymo sistemų vandens paruošimui
Cheminiai reagentai šaldymo sistemų vandens paruošimui

Energijos praradimas, %
Energijos praradimas

Druskų koncentracija sistemoje pastoviai didėja dėl vandens išgaravimo ir naujų druskų patekimo su maitinamuoju vandeniu. Dėl šios priežasties sistemoje atsiranda nuoviros, korozija, mechaniniai ir mikrobiologiniai užterštumai ir tai sumažina šaldymo proceso efektyvumą.
Todėl ne tik sumažėja našumas ir/arba produkcijos kokybė, bet ir didėja išlaidos energijos resursams, nesuplanuotoms prastovoms ir sistemos valymo būtinumui, o taip pat didesnės eksploatacinės išlaidos, remontas ir įrangos pakeitimas.

 

Recirkuliuojančių vandens šaldymo sistemų vandens paruošimui naudojami atitinkami cheminiai reagentai, kurie parenkami atsižvelgiant į pradinio vandens sudėtį, sistemos konstrukciją. Keletas siūlomų produktų paminėta lentelėje:

 

Pavadinimas Taikymas
Nalco WT-249 Daugiafunkcinis produktas, skirtas palaikyti šilumą perduodančių paviršių švarą, esančių pramoninėse vandens šaldymo ir drėkinimo sistemose. Ypač tinkamas išgaruojantiems kondensatoriams, dirbant su kietu/šarmingu vandeniu.
Nalco AQZ 12 Korozijos ir nuosėdų inhibitorius, skirtas naudoti atvirose recirkuliuojančio vandens šaldymo sistemose.
Nalco WT-228 Daugiafunkcinis korozijos ir nuosėdų inhibitorius, skirtas naudoti atvirose recirkuliuojančio vandens šaldymo sistemose.
Nalco WT-040 Produktas, skirtas apsaugoti nuo mikrobiologinio apaugimo bei atitinkamų nuosėdų pramoniniuose aušintuvuose, pratekamosiose šaldymo sistemose ir pasterizatoriuose.
Nalco WT-214 Produktas, skirtas apsaugoti nuo mikrobiologinio apaugimo bei atitinkamų nuosėdų, bioplėvelės pramonės atvirose recirkuliuojančiose šaldymo sistemose, drėkinimo sistemose, dekoratyviniuose fontanuose, plaukimo baseinuose ir pasterizatoriuose.
Nalco Heatreat 502 dis Produktas, skirtas apsaugoti uždaras sistemas nuo korozijos ir nuosėdų susidarymo.
Kontaktai:

Medinos 37-1, LT-06138 Vilnius. Tel.: +370 611 16242, El. paštas: info@karme.lt